hero background image

Łóżka Rehabilitacyjne

Chorzy długotrwale leżący, unieruchomieni w łóżku na dłuższy okres czasu a także Ci dbający o efektywną rehabilitację często rozważają zakup bądź wynajem specjalistycznego łóżka z wielofunkcyjnym materacem.

Łóżko specjalistyczne ma tę przewagę nad zwykłym, że posiada kombinację regulacji. Podnoszenie i opuszczanie całego łóżka pozwala na swobodniejsze dbanie o higienę i łatwiejsze wstawanie lub siadanie; kółka przy łóżku ułatwiają przemieszczenie chorego, podnoszenie i opuszczanie oparcia dla głowy i pleców umożliwia przyjęcie przez pacjenta pozycji półleżącej.

Łóżka są ściśle dostosowane do chorych, którzy czasami spędzają na nich sporą ilość czasu. Świetnie nadają się do przeprowadzania rehabilitacji. To bez wątpienia kluczowa kwestia. Bardzo często w czasie choroby, a także po wypadkach potrzebna jest długa i żmudna rehabilitacja, aby można było dojść do pełni sprawności. Odpowiedni sprzęt może w tym bardzo pomóc.

Łóżka, które oferujemy, są w pełni sterowane elektrycznie. Posiadają barierki zabezpieczające, wysięgnik i drabinkę.

Planując wynajęcie takiego łóżka zwróćmy uwagę na to, że jest to jedynie stelaż, do którego trzeba będzie dobrać odpowiedni materac.

W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje materacy. Ze względów higienicznych nie wynajmujemy materacy, tylko prowadzimy ich sprzedaż.

Mamy dostępne materace piankowe w pokrowcu bawełnianym lub zmywalnym oraz przeciwodleżynowe.

Łóżko rehabilitacyjne drewniane

Cena wynajmu: 120zł miesięcznie

Łóżko rehabilitacyjne metalowe

Cena wynajmu: 100zł miesięcznie

Materac przeciwodleżynowy

Refundacja NFZ – dopłata 30%

Materac piankowy w pokrowcu bawełnianym

Cena sprzedaży: 250zł

Materac piankowy w pokrowcu zmywalnym

Cena sprzedaży: 350zł