hero background image

Podnośniki Transportowo-Kąpielowe

Podnośniki przeznaczone są do przenoszenia osób niepełnosprawnych wymagających ciągłej opieki.

Jest to urządzenie, które ułatwia przemieszczanie chorego w czasie zabiegów higienicznych lub medycznych.

Dzięki wysokiej jakości i doskonałej funkcjonalności, stanowi nieocenioną pomoc w codziennej pielęgnacji pacjentów. Solidna konstrukcja podnośnika jak i elastyczne i komfortowe nosidła są gwarancją bezpieczeństwa i wygody zarówno dla chorych jak i opiekunów.

Wśród podnośników dla osób niepełnosprawnych dużym zainteresowaniem cieszą się podnośniki transportowe. Wynika to w głównej mierze z ich praktycznego zastosowania ? można je bowiem wykorzystywać zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach, zakładach opiekuńczych itd. Podnośnik transportowy to urządzenie o małych gabarytach, nie zajmujące wiele przestrzeni.

Podnośniki znajdują zastosowanie w codziennych czynnościach, ułatwiając opiekę nad osobą niepełnosprawną. Osoba asystująca w przemieszczaniu osoby niepełnosprawnej dzięki użyciu podnośnika jest w stanie wykonać czynności, które dotychczas wymagały dużego wysiłku. Sytuacja taka przynosi obopólne korzyści, zarówno dla osób niepełnosprawnych, które przemieszczane są w sposób komfortowy, a co najważniejsze sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo redukując do minimum ryzyko urazu, które istnieje podczas przenoszenia przez osobę asystującą.

Podnośnik Transportowo-Kąpielowy

Cena wynajmu: 100zł miesięcznie