hero background image

Rotory Rehabilitacyjne Elektryczne

Rotor rehabilitacyjny to urządzenie popularnie stosowane w gabinetach fizjoterapeutycznych, a także coraz częściej w domach pacjentów. Dzięki niemu ćwiczenia rehabilitacyjne pacjent będzie mógł swobodnie wykonywać w domowym zaciszu.

Rotor elektryczny to wielofunkcyjne urządzenie, które przeznaczone jest do przeprowadzania ćwiczeń zarówno kończyn górnych, jak i dolnych. Przy regularnym stosowaniu znacznie ułatwia pacjentom powrót do sprawności fizycznej. Rozwiązanie tego typu dedykowane jest zwłaszcza osobom, które zmagają się z dysfunkcjami wynikającymi z urazów kończyn dolnych i górnych, a także tych, które utraciły sprawność w wyniku udaru mózgu. Rotory rehabilitacyjne (urządzenia do ćwiczenia rąk i nóg) są także polecane między innymi przy:

  • chorobie Parkinsona,
  • artretyzmie,
  • otyłości,
  • chorobach układu krążenia.

Rotor, czyli swego rodzaju rowerek rehabilitacyjny do rąk i nóg, każdego dnia zapewni pacjentom odpowiednią dawkę ruchu, nawet jeśli nie mogą oni wychodzić z domu.

W swojej ofercie posiadamy rotory elektryczne do ćwiczeń kończyn dolnych jak i rotory elektryczne do kończyn górnych i dolnych.

Rotor Elektryczny Rehabilitacyjny Nogi / Ręce

Cena wynajmu: 200zł miesięcznie

Rotor Elektryczny Rehabilitacyjny Nogi

Cena wynajmu: 150zł miesięcznie