hero background image

Skutery i wózki inwalidzkie elektryczne

Elektryczny wózek inwalidzki oraz skuter inwalidzki to sprzęt, który pozwala na zachowanie minimalnej samodzielności i niezależności każdemu, kto z nich korzysta. Oferowane urządzenia, w zależności od wybranego modelu, pozwalają na sprawne, szybkie i bezpieczne poruszanie się na dystansie nawet 30 km z prędkościami od 6 do 15 km/h. Bez problemu dopasują Państwo prędkość do potrzeb osoby, chcącej korzystać z tego wózka.

Napędzany elektrycznie skuter inwalidzki to rozwiązanie typowo przystosowane do pracy na zewnątrz. Sterowanie tym sprzętem odbywa się za pomocą kierownicy oraz manetek regulujących prędkość, znajdujących się poniżej rączek. Skutery inwalidzkie w większości przypadków pozwalają na dłuższe podróże oraz osiąganie wyższych prędkości.

Elektryczny wózek inwalidzki to pojazd, którym można sterować przy pomocy joysticka (może on być umieszczony zarówno po prawej, jak i lewej stronie) – nie wymaga zatem stosowania żadnej siły. Ich budowa, a zwłaszcza rozmiar kół, sugeruje typowe zastosowanie – wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz. Zwykle elektryczne wózki inwalidzkie są bardziej zwrotne i mniejsze. Łatwo się go prowadzi, jest lekki i zwrotny – po prostu ułatwia życie wszystkim osobom, które cierpią na zaburzenia ruchowe lub też nie mogą w ogóle się poruszać samodzielnie.

Skuter Inwalidzki Elektryczny

Cena wynajmu: 150zł – 200zł miesięcznie

Wózek Inwalidzki Elektryczny Joystick

Cena wynajmu: 150zł – 200zł miesięcznie